Treść

Nawigacja

Treść

Impreza Sportowo-Rekreacyjna dla mieszkańców Powiatu Łódzkiego Wschodniego na Krytej Pływalni „Oceanik” w Tuszynie

Z okazji Dnia Dziecka w sobotę 1 czerwca 2019 r. na obiekcie krytej pływalni „Oceanik” w Tuszynie odbyły się zawody pływackie pod patronatem Starosty Łódzkiego Wschodniego. Celem organizacji zawodów pod nazwą „Impreza sportowo-rekreacyjna dla mieszkańców Powiatu Łódzkiego Wschodniego” była popularyzacja aktywnego wypoczynku oraz różnych form pływania wśród mieszkańców Powiatu. Zorganizowane zawody pływackie rozegrane zostały w czterech kategoriach wiekowych: 4-6, 7-8, 9-11 i 12-16 lat, po trzy konkurencje w każdej kategorii wiekowej. Zawodnikom którzy otrzymali największą ilość punktów w poszczególnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych i zajęli kolejno I, II i III miejsca wręczone zostały puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom imprezy rozdane zostały upominki rzeczowe ufundowane przez Powiat Łódzki Wschodni.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.