Menu

Menu

Banery

  • komunikaty

Treść

Nawigacja

Treść

 

W 2017 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Koluszkach rozpoczął współpracę z Firmą „POL-HUN” M. Bielska sp. j. Oferta edukacyjna Technikum nr 2 wchodzącego w skład Zespołu spełnia oczekiwania Firmy. Szkoła kształci w zawodach poszukiwanych na dzisiejszym wysoko wyspecjalizowanym rynku pracy, a są to technik mechatronik, technik automatyk, cieszący się dużą popularnością technik logistyk czy technik teleinformatyk. Uczniowie szkoły uczestniczą w wycieczkach zawodowych i praktykach uczniowskich w Firmie. Wielu absolwentów znalazło również w niej zatrudnienie.

Zwieńczeniem wzajemnej współpracy było podpisanie w dniu 9 kwietnia 2019 r. umowy patronackiej pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Koluszkach reprezentowanym przez Dyrektora Waldemara Puczyńskiego, przy udziale Wicestarosty Łódzkiego Wschodniego Ewy Gładysz, a Firmą „POL – HUN” M. Bielska sp. j., reprezentowaną przez jej współwłaściciela Pawła Knopika.

Przedsiębiorstwo w chwili obecnej zobowiązało się objąć patronatem klasy Technikum nr 2 w zawodzie technik mechatronik, natomiast w dalszej perspektywie w kręgu zainteresowania Firmy jest również zawód technik automatyk.

POL-HUN to polska firma i wiodący producent chemii gospodarczej oraz środków czystości, która zadebiutowała w 1990 roku i przez 28 lat działalności zdobyła dominującą pozycję na rynku. Wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce, na terenie powiatu łódzkiego wschodniego (w Koluszkach).

Liczymy na dalsze pogłębianie współpracy i udział Firmy POL – HUN w projektach unijnych skierowanych do szkół ponadgimnazjalnych.

UMOWA

 

  • 1baner.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

« wstecz

Banery

Kontakt

Powiat Łódzki Wschodni

Starostwo Powiatowe w Łodzi

ul. Sienkiewicza 3,
90-113 Łódź

tel. 42 633 71 91
fax 42 632 93 11

e-mail: powiat@lodzkiwschodni.pl

ePUAP: /72gq27iww7/skrytka

godziny pracy urzędu:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Stopka