Menu

Menu

Treść

Nawigacja

Treść

Turniej PZPN "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - ostatni moment na zgłoszenie drużyny

       Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do zgłaszania drużyn do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Udział w turnieju jest bezpłatny a zapisy trwają tylko do 30 września!

        Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju (www.zpodworkanastadion.pl) po kliknięciu na przycisk ‘Zgłoś drużynę’ lub bezpośrednio pod linkiem: www.laczynaspilka.pl po zalogowaniu się na swój profil. Jeżeli trener nie ma jeszcze założonego konta w portalu Łączy nas piłka, to musi się zarejestrować. Trenerzy, którzy takie konto posiadają, nie muszą zakładać nowego konta.

       Trener lub nauczyciel może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek – oryginalną koszulkę treningową. ZESPOŁY MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 30 WRZEŚNIA.

Aby drużyna mogła zagrać w Turnieju, trener musi wykonać 2 kroki rejestracji:

1. Zgłosić drużyny (do 30 września).

2. Zgłosić listy zawodników do każdej drużyny.
 

Wideo instrukcja zgłaszania drużyn znajduje się w tym miejscu: www.zpodworkanastadion.pl

Regulamin Turnieju:

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem Turnieju, który wraz z innymi dokumentami turniejowymi dostępny jest na stronie Turnieju pod adresem: www.zpodworkanastadion.pl

Kto może brać udział w Turnieju:

W rozgrywkach uczestniczyć mogą: szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe, kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. Szkoły z jednej gminy mają możliwość wystawienia jednej wspólnej drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych, pod warunkiem że wszystkie te podmioty (szkoły) mają łącznie nie więcej niż 300 uczniów.

« wstecz

Banery

Kontakt

Powiat Łódzki Wschodni

Starostwo Powiatowe w Łodzi

ul. Sienkiewicza 3,
90-113 Łódź

tel. 42 633 71 91
fax 42 632 93 11

e-mail: powiat@lodzkiwschodni.pl

ePUAP: /72gq27iww7/skrytka

godziny pracy urzędu:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!

Newsletter

Stopka