Menu

Menu

Banery

  • komunikaty

Treść

Nawigacja

Treść

Uroczysta gala wręczenia nagród IV edycji Okręgowego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego odbyła się 22 marca br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach.

Konkurs objęli patronatem Starosta Łódzki Wschodni oraz Burmistrz Koluszek.

Uczestnikami konkursu, zorganizowanego przez nauczycieli języków obcych z Liceum, byli uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjów w Koluszkach, Brzezinach, Różycy, Rogowa, Popielaw i Będkowa.

Pierwszy etap konkursu był przeprowadzany w szkołach przez nauczycieli języków obcych na podstawie przesłanych materiałów. Do drugiego etapu konkursu dostało się 21 uczniów z języka angielskiego oraz 21 uczniów z języka niemieckiego. Do części ustnej zakwalifikowało się 11 uczniów z języka angielskiego oraz 12 uczniów z języka niemieckiego.

Laureatami konkursu z języka angielskiego zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzezinach, Szkoły Podstawowej w Rogowie oraz Szkoły Podstawowej  nr 1 w Koluszkach.

Laureatami konkursu z języka niemieckiego zostali natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej w Będkowie, Szkoły Podstawowej  nr 2 w Koluszkach oraz Gimnazjum nr 1 w Koluszkach.

Na gali obecne były Wicestarosta Łódzki Wschodni Ewa Gładysz i Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Małgorzata Szelest.

Pani Wicestarosta pogratulowała zwycięzcom wysokich kompetencji językowych oraz skierowała szczególne podziękowania do Dyrekcji i nauczycieli języków obcych Liceum za organizację konkursu i  całość procesu dydaktycznego.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Łódzkiego Wschodniego i Burmistrza Koluszek.

  • 0baner.JPG
  • DSC0765.JPG
  • DSC0795.JPG
  • IMG_5674.JPG
  • IMG_5679.JPG
  • IMG_5691.JPG

« wstecz

Banery

Kontakt

Powiat Łódzki Wschodni

Starostwo Powiatowe w Łodzi

ul. Sienkiewicza 3,
90-113 Łódź

tel. 42 633 71 91
fax 42 632 93 11

e-mail: powiat@lodzkiwschodni.pl

ePUAP: /72gq27iww7/skrytka

godziny pracy urzędu:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Stopka